ByeBra Neviditelná podprsenka A-C a přelepky na bradavky 4 x 2 ks

Cena:319,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : tělová

Podrobný popis produktu ByeBra Neviditelná podprsenka A-C a přelepky na bradavky 4 x 2 ks

Rychlé a snadné pozvednutí prsou a přelepky na bradavky, když si pod oblečení nevezmete podprsenku a nechcete, aby vám prosvítaly bradavky. Řešení obou těchto situaci přináší tato sada, ve které najdete:

Neviditelná podprsenka - 8 ks (4 páry) samolepících pásků pro prsa velikost A - C: tyto pásky jsou vyrobeny z velmi tenké a pružné samolepící folie. Stejný typ folie se používá např. v nemocnicích. Proto je jejich použití velmi bezpečné, přesto se doporučuje mít tento výrobek na pokožce max. 8 hodin.  

Tuto neviditelnou podprsenku můžete použít, pokud chcete svá prsa pozvednout nebo k estetickým úpravám, třeba v případě vyrovnání nesymetričnosti prsou.

Samolepící pásky je možné upravit podle velikosti prsou - jednoduše je odstřihněte, tak jak je naznačeno na vnějším papírovém obalu.

Na zadní straně balení najdete obrázkový postup, jak neviditelnou podprsenku použít. 

Pozor! Pokud chcete použít neviditelnou podprsenku a přelepky na bradavky současně, nejprve si na prsa připevněte neviditelnou podprsenku a až poté následují přelepky na bradavky.

Silikonové přelepky na bradavky - 1 pár:  Tyto přelepky mají tvar kytičky, jsou v tělové barvě a jejich průměr je 8 cm.  Můžete použít opakovaně, a to až 15x.

Z rubové strany je na nálepkách silikonová vrstva, která přilne ke kůži. Uprostřed, v místě bradavky, tato silikonová vrstva není.  Nemusíte se proto obávat, že byste měla nepříjemné pocity z toho, že by byly  vaše bradavky  přelepeny. Ne, ty se dotýkají měkkého jemného materiálu, ze kterého je vyrobena vnější strana nálepek.

Silikonové nálepky jsou silnější, než hedvábné nálepky. Jsou vhodné v případě, že máte na sobě oblečení, které se o kůži více tře nebo pod méně formální oblečení. Také jsou vhodné v případě, že  máte citlivější oblast v okolí bradavek, protože silikonové nálepky nemají tak silný adhezivní účinek.

Upozornění: nepoužívejte na poškozenou, poraněnou nebo citlivou pokožku.

Před použitím neviditelné podprsenky i nálepek na bradavky je třeba pokožku prsou a bradavek  očistit - odstranit tělesnou mastnotu, zbytky kůže, krémy, atd. - a poté osušit.


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop